naše myšlenky

EFEKTIVITA

INTELIGENCE

STYL

Hotpoint spotřebiče jsou ergonomické, tiché, intuitivní a bezpečné a nabízí inteligentní řešení a maximální komfort v každé místnosti v domě. Střízlivě sofistikovaný styl, ekologická odpovědnost a konstantní důraz na kvalitu a inovace: Hotpoint spotřebiče pro praní a péči o oděvy, mytí nádob a konzervování a vaření jídla plně odrážejí jedinečnou osobnost každé domácnosti a každé místnosti, při současném zajištění nejvyšší výkonnosti, nižší úrovně spotřeby a vynikajícího výkonu.

EFEKTIVITA

INTELIGENCE

STYL

Nová zkušenost s výrobkem

Nejen prací cykly, ale kompletní péče o tkaniny, víc než jen uchování potravin, tale nabídnutí ideálního prostředí pro potraviny, nejen programy automatického vaření, ale nejlepší způsoby, jak využívat kreativitu v kuchyni. Díky naší zkušenosti a trvalému výzkumu a vývoji, nabízíme inteligentní a kvalitní zařízení, která zaručují vynikající výsledky s cílem překročit očekávání spotřebitelů a získat nové a obohacující zážitky v domácnosti.

Inovace výrobků
Co z nás činí skutečně jedinečnými jsou naše hluboké znalosti a pochopení potřeb spotřebitelů. To nám umožňuje vytvářet průlomové inovace, které změní způsob, jakým lidé komunikují se spotřebiči a poskytovat vynikající úroveň výkonu, která obohacuje domácí život.

Eco myšlení
Inteligence znamená také nové technologie zaměřené na snížení spotřeby energie a vody. Naše inovace spotřebičů zajišťují vynikající výsledky a zároveň umožňují zachování vzácných zdrojů bez plýtvání energií.

Funkční design
Náš design představuje ideální rovnováhu mezi potřebami spotřebitelů a tím, co pro ně chceme. Není to pouze vyjádření jedinečného a osobitého stylu, ale propojení funkčnosti, ergonomie a inovativních způsobů pro snadné používání našich spotřebičů.

Kvalita v detailu
Zpracování a elegance v každém detailu vytváří harmonický a hluboce uspokojující styl, kladoucí důraz na nové funkce, které umožňují nové přístupy ke každodennímu životu.