design

Domácí spotřebiče Hotpoint: styl, design a technologie

Domácí spotřebiče Hotpoint jsou synonymem vývoje a avantgardy. Vždy rozumí potřebám a očekávání spotřebitelů, nabízejí estetická řešení a technické provedení, což je ideální pro ty, kteří chtěli žít intenzivně doma. Styl a design spotřebičů Hotpoint odrážejí neustálé snahy a intuice designéra Makio Hasuike, jenž svoje zkušenosti a kreativitu vložil v podobě inovativních linií a nezapomenutelných tvarů do spotřebičů, které jsou zároveň solidní, funkční a ztělesňující špičkové technologie.

Ocenění a uznání

Ocenění a uznání - Aqualtis
Moderní a sofistikovaný design, promyšlené detaily, elegance a ergonomie: pračka Aqualtis je přístroj, který je esteticky příjemný a extrémně jednoduchý na používání. Buben nakloněný o 8 ° a intuitivní ovládání činí z Aqualtisu pračku, která se snadno obsluhuje ve všech fázích praní.
Ocenění a uznání - Good design
Hotpoint 4-Door Fridge Freezer vyhrál jednu z cen Good Design Awards 2009 za nejlepší průmyslový design, pořádané Chicago Athenaeum - Muzeum architektury a designu a Evropské centrum pro architekturu a umění designu a urbanistické studie. Působivé vyznamenání pro 4-Door Fridge Freezer, první 4-dveřovou chladničku a vysoce inovativní design.
Ocenění a uznání - Grand Designs
Hotpoint trouba výšky 48 cm, navržená Makio Hasuike, vyhrála cenu časopisu Grand Design Magazine v kategorii "Technologie pro domácnost" za vyvinutá avantgardní technologická řešení v oblasti domácnosti. Tato prestižní ocenění náleží spotřebičům, které byly vybrány pro jejich technologie a inovace při příležitosti "Grand Designs Live" v Londýně, akci zaměřené na design a vybavení domácností.