Sušička Hotpoint AQC8 2F7 TM1 (EU)

AQC8 2F7 TM1 (EU)


A++


Energetický štítek ›

Výkon
Třída energetické účinnosti : A++
Spotřeba energie za rok (kWh) : 236
Doba sušení (min) : 215
Hlučnost dB(A) : 70

Progamy sušení
Ano
Zahřátí ručníků
Gold Care Woolmark program
Tmavé
Bavlna
Jemné prádlo
Vlna
Ložní prádlo
Snadné žehlení
Osvěžení

Možnosti
Odložený start

Hlavní funkce
Heat Pump technologie
Zvuková signalizace konce programu
Ukazatel prázdné nádržky s vodou
Dětská pojistka

Konstrukce
Barva : Bílá
Kapacita sušení (kg) : 8
Typ sušičky : Automatic
Objem bubnu (l) : 112
Buben s obousměrným otáčením
Displej : digitální displej
Nádrž na vodu (l) : 5
Zaměnitelná dvířka
Vyjímatelný filtr

Rozměry
š x h x v (mm) : 595 x 630 x 850
Váha (Kg) : 48.3

Speciální funkce

Aqualtis
Automatické pračky se sušičkou Aqualtis jsou perfektní ve všech směrech. Jsou navrženy tak, aby nabídly něco výjimečného, pečují o prádlo, chrání jej a hýčkají, zatímco vždy zaručují maximální energetickou účinnost a minimální dopad na životní prostředí. Aqualtis nabízí nepřebernou škálu modelů, které uspokojí všechny požadavky na praní různých tkanin.

Program Jeans
Cyklus speciálně vytvořený pro nejoblíbenější oblečení ze všech, džíny : látka se vysušuje díky speciálnímu sušicímu programu tak, aby byly zároveň chráněny barvy a zachována elasticita a tvar džínových oděvů. Perfektní výsledky sušení jsou zaručeny.

Antialergenní péče
Pro ochranu citlivé pokožky odstraňuje sušička většinu nejznámějších alergenů. Sušičky získaly certifikaci britské nadace zabývající se výzkumem alergií. Tento cyklus využívá patentovanou technologii udržení vysoké konstantní teploty, která umožní z prádla odstranit hlavní viníky alergických onemocnění, jako jsou pyly, roztoči, plísně a zároveň uchová tkaniny dostatečně jemné pro citlivou pokožku.

Méně pomačkané prádlo
Tento cyklus pomáhá snižovat tvorbu záhybů a pomačkání tím, že je prádlo přerušovaně sušeno bez ohřevu, pouze chladným vzduchem. Zvlášť vhodné pokud nemůžete prádlo na konci cyklu okamžitě vyjmout z bubnu.

Osvěžení prádla
S tímto 20 minutovým programem se osvěžují oděvy např. ty, které jsou již delší dobu uložené v prádelníku nebo, které jste měli pouze jednou na sobě. Prádlo je osvěženo a provzdušněno, jakoby znovu čerstvě vyprané.