Pračka se sušičkou Hotpoint WDD 8640B EU

WDD 8640B EU


A


Výkon
Třída energetické účinnosti : A
Maximální rychlost odstřeďování (rpm) : 1400
Hlučnost (dBA) : 51
Délka programu praní (min.) : 200
Délka programu praní + sušení (min.) : 620
Spotřeba vody při praní a ždímání (l) : 44

Programy praní a sušení
Počet programů praní : 16
Počet programů sušení : 3
Bavlna
Program vlna
Ultra jemný cyklus
Woolmark Platinum Care
Dětský program
Noční program
Program pro hedvábí
Sušení bavlny
Sušení vlny
Sušení syntetiky

Možnosti
Odložený start
Eco Wash

Hlavní funkce
Ecotech

Konstrukce
Kapacita praní (kg) : 8
Kapacita sušení (kg) : 6
Objem bubnu (l) : 62
Barva : Bílá
Barva dvířek : Anthracite
Displej : Lcd
Úhel otvírání dvířek
Nastavitelné nožičky
Display type :

Rozměry
š x h x v (mm) : 595 x 605 x 850
Váha (Kg) : 73.4

Speciální funkce

Anti-stain
První volba pro odstraňování skvrn. Nová technologie odstraňování skvrn vás zbaví každodenních i zaschlých skvrn. Při stisknutí tlačítka pračka vhodně kombinuje množství a teplotu vody tak, aby i nejtěžší skvrny byly odstraněny a zároveň byly ochráněny tkaniny. Nejprve fáze praní při 40 ° C odstraní enzymatické skvrny a další fáze udržuje a neustále kontroluje teplotu vody na 43 ° C. Jedná se o speciální fázy odstranění skvrn, díky níž se prokazatelně zbavíte 20ti z nejodolnějších běžných skvrn.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotřebiče, které splňují nejvyšší standardy energetické účinnosti. Pračky se sušičkou Ecotech jsou zárukou vysokého standardu účinnosti, nižší spotřeby a perfektního výkonu.

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximální osvědčení vydané společností The Woolmark Company, kterého dosahují pouze ty pračky, jenž splňují vysoké standardy kvality, a umožňují prát i oděvy s doporučující visačkou "pouze ruční praní". Perfekních výsledků je dosaženo díky unikátnímu a patentovanému systému praní, který zamezuje tření vláken a udržuje tak jejich měkkost i po více než 20 pracích cyklech.

Dětské prádlo
Cyklus pro Dětské prádlo nabízí jistotu perfektních výsledků dokonce při pouhých 40°C a zaručuje absolutní hygienu dětského prádla a kompletní ochranu vláken a dětské pokožky. Cyklus používá více vody pro dokonalé odplavení pracího prostředku, optimalizuje efekt přídavných dezinfekčních prostředků a dokonalým mácháním odstraňuje i ty nejmenší částice detergentu.

Program Hedvábí a Záclony
Cyklus pro Hedvábí a Záclony umožňují vyprat v pračce dokonce i ty nejjemnější kusy jako je hedvábí, viskóza a jemné spodní prádlo, bez jakéhokoliv rizika poškození. Pomalé otáčení bubnu a větší množství vody redukují odírání vláken na minimum, čímž zabezpečují výborné výsledky. Speciální péče je prádlu také věnována v závěru cyklu, kdy za pomocí přidaného cyklu máchání jsou odstraněny i poslední stopy detergentu.