Pračka se sušičkou Hotpoint FDD 10761XR EU

FDD 10761XR EU


A


Výkon
Třída energetické účinnosti : A
Maximální rychlost odstřeďování (rpm) : 1600
Hlučnost (dBA) : 54
Délka programu praní (min.) : 210
Délka programu praní + sušení (min.) : 578
Spotřeba vody při praní a ždímání (l) : 44

Programy praní a sušení
Počet programů praní : 16
Počet programů sušení : 3
Bavlna
Program vlna
Woolmark Platinum Care
Program pro hedvábí
Sušení bavlny
Sušení vlny
Sušení syntetiky

Možnosti
Odložený start
Eco Wash

Hlavní funkce
A-10%
Ecotech

Konstrukce
Kapacita praní (kg) : 10
Kapacita sušení (kg) : 7
Objem bubnu (l) : 71
Barva : Bílá
Barva dvířek : Stainless Steel
Displej : Lcd
Úhel otvírání dvířek
Nastavitelné nožičky
Display type :

Rozměry
š x h x v (mm) : 595 x 605 x 850
Váha (Kg) : 73.4

Speciální funkce

Anti-stain
První volba pro odstraňování skvrn. Nová technologie odstraňování skvrn vás zbaví každodenních i zaschlých skvrn. Při stisknutí tlačítka pračka vhodně kombinuje množství a teplotu vody tak, aby i nejtěžší skvrny byly odstraněny a zároveň byly ochráněny tkaniny. Nejprve fáze praní při 40 ° C odstraní enzymatické skvrny a další fáze udržuje a neustále kontroluje teplotu vody na 43 ° C. Jedná se o speciální fázy odstranění skvrn, díky níž se prokazatelně zbavíte 20ti z nejodolnějších běžných skvrn.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotřebiče, které splňují nejvyšší standardy energetické účinnosti. Pračky se sušičkou Ecotech jsou zárukou vysokého standardu účinnosti, nižší spotřeby a perfektního výkonu.

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximální osvědčení vydané společností The Woolmark Company, kterého dosahují pouze ty pračky, jenž splňují vysoké standardy kvality, a umožňují prát i oděvy s doporučující visačkou "pouze ruční praní". Perfekních výsledků je dosaženo díky unikátnímu a patentovanému systému praní, který zamezuje tření vláken a udržuje tak jejich měkkost i po více než 20 pracích cyklech.

Program Hedvábí a Záclony
Cyklus pro Hedvábí a Záclony umožňují vyprat v pračce dokonce i ty nejjemnější kusy jako je hedvábí, viskóza a jemné spodní prádlo, bez jakéhokoliv rizika poškození. Pomalé otáčení bubnu a větší množství vody redukují odírání vláken na minimum, čímž zabezpečují výborné výsledky. Speciální péče je prádlu také věnována v závěru cyklu, kdy za pomocí přidaného cyklu máchání jsou odstraněny i poslední stopy detergentu.