Pračka se sušičkou Hotpoint AQD970D 49 EU/B

AQD970D 49 EU/B


A


Výkon
Třída energetické účinnosti : A
Maximální rychlost odstřeďování (rpm) : 1400
Hlučnost (dBA) : 53
Délka programu praní (min.) : 177
Délka programu praní + sušení (min.) : 380
Spotřeba vody při praní a ždímání (l) : 53

Programy praní a sušení
Počet programů praní : 16
Počet programů sušení : 3
Bavlna
Program vlna
Woolmark Platinum Care
Dětský program
Program pro hedvábí
Sušení bavlny
Sušení vlny
Sušení syntetiky

Možnosti
Odložený start
Antialergenní máchání
Snadné žehlení
Super Wash
Regulace teploty

Hlavní funkce
Dětská pojistka

Konstrukce
Kapacita praní (kg) : 9
Kapacita sušení (kg) : 7
Objem bubnu (l) : 71
Barva : Bílá
Displej : Lcd
Nastavitelné nožičky
Display type :

Rozměry
š x h x v (mm) : 595 x 616 x 850
Váha (Kg) : 75.8

Speciální funkce

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximální osvědčení vydané společností The Woolmark Company, kterého dosahují pouze ty pračky, jenž splňují vysoké standardy kvality, a umožňují prát i oděvy s doporučující visačkou "pouze ruční praní". Perfekních výsledků je dosaženo díky unikátnímu a patentovanému systému praní, který zamezuje tření vláken a udržuje tak jejich měkkost i po více než 20 pracích cyklech.

Dětské prádlo
Cyklus pro Dětské prádlo nabízí jistotu perfektních výsledků dokonce při pouhých 40°C a zaručuje absolutní hygienu dětského prádla a kompletní ochranu vláken a dětské pokožky. Cyklus používá více vody pro dokonalé odplavení pracího prostředku, optimalizuje efekt přídavných dezinfekčních prostředků a dokonalým mácháním odstraňuje i ty nejmenší částice detergentu.

Volba Snadné žehlení
Volba Snadné žehlení usnadňuje žehlení. Vlákna nejsou v průběhu praní a odstřeďování polámána a tkaniny nejsou tolik zmačkané.

Program Hedvábí a Záclony
Cyklus pro Hedvábí a Záclony umožňují vyprat v pračce dokonce i ty nejjemnější kusy jako je hedvábí, viskóza a jemné spodní prádlo, bez jakéhokoliv rizika poškození. Pomalé otáčení bubnu a větší množství vody redukují odírání vláken na minimum, čímž zabezpečují výborné výsledky. Speciální péče je prádlu také věnována v závěru cyklu, kdy za pomocí přidaného cyklu máchání jsou odstraněny i poslední stopy detergentu.

Estetické provedení
Automatické pračky se sušičkou Aqualtis jsou perfektní ve všech směrech. Jsou navrženy tak, aby nabídly něco výjimečného, pečují o prádlo, chrání jej a hýčkají, zatímco vždy zaručují maximální energetickou účinnost a minimální dopad na životní prostředí. Aqualtis nabízí nepřebernou škálu modelů, které uspokojí všechny požadavky na praní různých tkanin.