Pračky Hotpoint WMD 722B EU

WMD 722B EU


A++


Výkon
Třída energetické účinnosti : A++
Účinnost odstřeďování : B
Maximální rychlost odstřeďování (rpm) : 1200
Spotřeba vody za rok (l) : 10038
Hlučnost dB(A) : 50

Programy praní
Počet programu : 12
Woolmark Platinum Care
Program vlna
Bed & Bath cyklus
Odstraňování skvrn

Možnosti
Nastavitelné ždímání
Vyloučení odstřeďování
Extra machání
Pauza On/off
Dětská pojistka

Hlavní funkce
Odložený start
Eco Tech

Konstrukce
Kapacita praní (kg) : 7
Objem bubnu (l) : 52
Displej : Displej
Barva : Bílá
Barva dvířek : Black
Úhel otvírání dvířek

Rozměry
š x h x v (mm) : 595 x 534 x 850
Váha (Kg) : 67

Speciální funkce

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximální osvědčení vydané společností The Woolmark Company, kterého dosahují pouze ty pračky, jenž splňují vysoké standardy kvality, a umožňují prát i oděvy s doporučující visačkou "pouze ruční praní". Perfekních výsledků je dosaženo díky unikátnímu a patentovanému systému praní, který zamezuje tření vláken a udržuje tak jejich měkkost i po více než 20 pracích cyklech.

Anti-stain
První volba pro odstraňování skvrn. Nová technologie odstraňování skvrn vás zbaví každodenních i zaschlých skvrn. Při stisknutí tlačítka pračka vhodně kombinuje množství a teplotu vody tak, aby i nejtěžší skvrny byly odstraněny a zároveň byly ochráněny tkaniny. Nejprve fáze praní při 40 ° C odstraní enzymatické skvrny a další fáze udržuje a neustále kontroluje teplotu vody na 43 ° C. Jedná se o speciální fázy odstranění skvrn, díky níž se prokazatelně zbavíte 20ti z nejodolnějších běžných skvrn.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotřebiče, které splňují nejvyšší standardy energetické účinnosti. Pračky Ecotech jsou zárukou vysokého standardu účinnosti, nižší spotřeby a perfektního výkonu.