Pračky Hotpoint FMSGN 623B CZ

FMSGN 623B CZ


A+++


Energetický štítek ›

Výkon
Třída energetické účinnosti : A+++
Účinnost odstřeďování : B
Maximální rychlost odstřeďování (rpm) : 1200
Spotřeba vody za rok (l) : 8391
Hlučnost dB(A) : 62

Programy praní
Počet programu : 16
Woolmark Platinum Care
Program vlna
Eco cyklus
Antialergenní program

Možnosti
Nastavitelné ždímání
Vyloučení odstřeďování
Extra machání
Pauza On/off
Dětská pojistka

Hlavní funkce
Odložený start
Eco Tech

Konstrukce
Kapacita praní (kg) : 6
Objem bubnu (l) : 40
Displej : Displej
Barva : Bílá
Barva dvířek : Anthracite
Úhel otvírání dvířek

Rozměry
š x h x v (mm) : 595 x 425 x 850
Váha (Kg) : 61.3

Speciální funkce

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximální osvědčení vydané společností The Woolmark Company, kterého dosahují pouze ty pračky, jenž splňují vysoké standardy kvality, a umožňují prát i oděvy s doporučující visačkou "pouze ruční praní". Perfekních výsledků je dosaženo díky unikátnímu a patentovanému systému praní, který zamezuje tření vláken a udržuje tak jejich měkkost i po více než 20 pracích cyklech.

Anti Allergy
Antialergenní program pere vlákna do hloubky bez jakéhokoli poškození a zároveň odstraní většinu alergnenů, které mohou dráždit pokožku. Nečistoty a alergeny jsou odstraněny ve dvou oddělených fázích : ohřev vody na začátky cyklu a následné udržování teploty na 60° C. Výrobky značky Hotpoint získaly možnost používat označení ""Allergy UK"" vypovídající o jejich schopnostech účinně snižovat množství pylů a roztočů prokázaných odbornými měřeními v rámci laboratorních zkoušek.

Anti-stain
První volba pro odstraňování skvrn. Nová technologie odstraňování skvrn vás zbaví každodenních i zaschlých skvrn. Při stisknutí tlačítka pračka vhodně kombinuje množství a teplotu vody tak, aby i nejtěžší skvrny byly odstraněny a zároveň byly ochráněny tkaniny. Nejprve fáze praní při 40 ° C odstraní enzymatické skvrny a další fáze udržuje a neustále kontroluje teplotu vody na 43 ° C. Jedná se o speciální fázy odstranění skvrn, díky níž se prokazatelně zbavíte 20ti z nejodolnějších běžných skvrn.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotřebiče, které splňují nejvyšší standardy energetické účinnosti. Pračky Ecotech jsou zárukou vysokého standardu účinnosti, nižší spotřeby a perfektního výkonu.

Eco cykly
S Eco cykly (Eco bavlna, Eco syntetika, Eco rychlý 30') je možné dosáhnout perfektního vyprání také při nízkých teplotách. Eco cykly jsou výsledkem optimalizace pohybu bubnu a zlepšení kvality praní, přičemž přináší přes 50% energetických úspor.