Pračky Hotpoint AQ114D 697D EU/B

AQ114D 697D EU/B


A+++


Výkon
Třída energetické účinnosti : A+++
Účinnost odstřeďování : A
Maximální rychlost odstřeďování (rpm) : 1600
Spotřeba energie za rok (kWh) : 220
Spotřeba vody za rok (l) : 13407
Spotřeba vody při praní a ždímání (l) : 44
Hlučnost dB(A) : 51

Programy praní
Počet programu : 16
Osvěžení párou
Woolmark Platinum Care
Ložní prádlo
Bed & Bath cyklus
Antialergenní program
Ultra jemný cyklus
Bílé
Tmavé
Mix 30'
Bavlna

Možnosti
Nastavitelná teplota
Nastavitelné ždímání
Super Wash
Extra machání
Snadné žehlení
Pauza On/off
Dětská pojistka

Hlavní funkce
Direct Injection
Super Silent - tichý chod
High Definition praní
Care Technology
Eco Tech
Ochrana proti přetečení

Konstrukce
Kapacita praní (kg) : 11
Objem bubnu (l) : 71
Displej : Displej
Barva : Bílá
Barva dvířek : Stříbrná

Rozměry
š x h x v (cm) : 59.5 x 61.6 x 85
Váha (Kg) : 75.8
Výška včetně obalu (cm) : 89
Šířka včetně obalu (cm) : 64.5
Hloubka včetně obalu (cm) : 69

Speciální funkce

Direct Injection
Technologie Direct Injection přeměňuje prací prostředek od prvních minut praní na pěnu s čistícím výkonem o 60 % vyšším než v tradiční pračce. Díky tomu je možné snížit teplotu praní na pouhých 20°C při zachování účinnosti 40°C. Je tak možné prát bílé a barevné prádlo dohromady.Nízká teplota = Více péče o barvy.

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximální osvědčení vydané společností The Woolmark Company, kterého dosahují pouze ty pračky, jenž splňují vysoké standardy kvality, a umožňují prát i oděvy s doporučující visačkou "pouze ruční praní". Perfekních výsledků je dosaženo díky unikátnímu a patentovanému systému praní, který zamezuje tření vláken a udržuje tak jejich měkkost i po více než 20 pracích cyklech.

Super Silent
Pračky Super Silent jsou vybavené bezuhlíkovým motorem a tlumiči otřesů, které absorbují dokonce i nejsilnější vibrace a zaručují absolutní ticho dokonce i během fáze odstřeďování.

High Definition
High Definition praní umožňuje zachovat původní krásu vašich šatů a zároveň zaručuje vynikající výsledky : speciální péče na odstranění skvrn Anti Stain od Hotpointu dokáže tkaniny zbavit až 20 nejčastějších skvrn zatímco technologie Hydro Thermal nejen zaručuje vynikající výsledky praní ale zároveň zachovává životnost a prodlužuje intenzitu barevnosti vašeho oblečení.

Anti Allergy
Antialergenní program pere vlákna do hloubky bez jakéhokoli poškození a zároveň odstraní většinu alergnenů, které mohou dráždit pokožku. Nečistoty a alergeny jsou odstraněny ve dvou oddělených fázích : ohřev vody na začátky cyklu a následné udržování teploty na 60° C. Výrobky značky Hotpoint získaly možnost používat označení ""Allergy UK"" vypovídající o jejich schopnostech účinně snižovat množství pylů a roztočů prokázaných odbornými měřeními v rámci laboratorních zkoušek.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotřebiče, které splňují nejvyšší standardy energetické účinnosti. Pračky Ecotech jsou zárukou vysokého standardu účinnosti, nižší spotřeby a perfektního výkonu.

Aqualtis
Automatické pračky Aqualtis jsou perfektní ve všech směrech. Jsou navrženy tak, aby nabídly něco výjimečného, pečují o prádlo, chrání jej a hýčkají, zatímco vždy zaručují maximální energetickou účinnost a minimální dopad na životní prostředí. Aqualtis nabízí nepřebernou škálu modelů, které uspokojí všechny požadavky na kapacitu a rozměry. Nabízí také tzv. Slim model, jehož hloubka činí pouhých 47 cm, čímž se vejde i do menších prostorů.

Pára
Osvěžení párou je krátký cyklus vytvořený pro regeneraci vašeho oblečení. Za pouhých 20 minut pára eliminuje ze suchého oblečení zápachy jako jsou cigaretový kouř, zápach z jídla, smog a pot. Během cyklu Osvěžení párou můžete také přidat vaši oblíbenou vůni v podobě pár kapek parfému umístěného do inovativních kuliček, které jsou dodávány ve verzi "pro ni" i "pro něj".