Pračky Hotpoint AQS63F 29 EU

AQS63F 29 EU


A+++


Energetický štítek ›

Výkon
Třída energetické účinnosti : A+++
Účinnost odstřeďování : B
Maximální rychlost odstřeďování (rpm) : 1200
Spotřeba vody za rok (l) : 10051
Hlučnost dB(A) : 56

Programy praní
Počet programu : 16
Woolmark Platinum Care
Program vlna
Odstraňování skvrn
Antialergenní program
Ultra jemný cyklus
Jemné
Bílé
Tmavé
Košile

Možnosti
Nastavitelné ždímání
Vyloučení odstřeďování
Super Wash
Extra machání
Pauza On/off
Dětská pojistka

Hlavní funkce
Odložený start
Eco Tech

Konstrukce
Kapacita praní (kg) : 6
Objem bubnu (l) : 48
Displej : Displej
Barva : Bílá
Úhel otvírání dvířek

Rozměry
š x h x v (mm) : 595 x 446 x 850
Váha (Kg) : 63.1

Speciální funkce

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximální osvědčení vydané společností The Woolmark Company, kterého dosahují pouze ty pračky, jenž splňují vysoké standardy kvality, a umožňují prát i oděvy s doporučující visačkou "pouze ruční praní". Perfekních výsledků je dosaženo díky unikátnímu a patentovanému systému praní, který zamezuje tření vláken a udržuje tak jejich měkkost i po více než 20 pracích cyklech.

Anti Allergy
Antialergenní program pere vlákna do hloubky bez jakéhokoli poškození a zároveň odstraní většinu alergnenů, které mohou dráždit pokožku. Nečistoty a alergeny jsou odstraněny ve dvou oddělených fázích : ohřev vody na začátky cyklu a následné udržování teploty na 60° C. Výrobky značky Hotpoint získaly možnost používat označení ""Allergy UK"" vypovídající o jejich schopnostech účinně snižovat množství pylů a roztočů prokázaných odbornými měřeními v rámci laboratorních zkoušek.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotřebiče, které splňují nejvyšší standardy energetické účinnosti. Pračky Ecotech jsou zárukou vysokého standardu účinnosti, nižší spotřeby a perfektního výkonu.

Aqualtis
Automatické pračky Aqualtis jsou perfektní ve všech směrech. Jsou navrženy tak, aby nabídly něco výjimečného, pečují o prádlo, chrání jej a hýčkají, zatímco vždy zaručují maximální energetickou účinnost a minimální dopad na životní prostředí. Aqualtis nabízí nepřebernou škálu modelů, které uspokojí všechny požadavky na kapacitu a rozměry. Nabízí také tzv. Slim model, jehož hloubka činí pouhých 47 cm, čímž se vejde i do menších prostorů.