Pračky Hotpoint AQ105D 49D EU/B

AQ105D 49D EU/B


A+++


Výkon
Třída energetické účinnosti : A+++
Účinnost odstřeďování : B
Maximální rychlost odstřeďování (rpm) : 1400
Spotřeba energie za rok (kWh) : 180
Spotřeba vody za rok (l) : 12971
Spotřeba vody při praní a ždímání (l) : 53
Hlučnost dB(A) : 52

Programy praní
Počet programu : 16
Woolmark Platinum Care
Program vlna
Ložní prádlo
Odstraňování skvrn
Antialergenní program
Ultra jemný cyklus
Jemné
Bílé
Tmavé
Košile

Možnosti
Nastavitelné ždímání
Vyloučení odstřeďování
Super Wash
Extra machání
Odloženy start
Pauza On/off
Dětská pojistka

Hlavní funkce
Direct Injection
Digital Motion Technology
Odložený start
Eco Tech

Konstrukce
Kapacita praní (kg) : 10
Objem bubnu (l) : 71
Displej : Displej
Barva dvířek : Stříbrná
Antimicrobial Seal
Úhel otvírání dvířek

Rozměry
š x h x v (mm) : 595 x 616 x 850
Váha (Kg) : 75.8

Speciální funkce


Direct Injection
Technologie Direct Injection přeměňuje prací prostředek od prvních minut praní na pěnu s čistícím výkonem o 60 % vyšším než v tradiční pračce. Díky tomu je možné snížit teplotu praní na pouhých 20°C při zachování účinnosti 40°C. Je tak možné prát bílé a barevné prádlo dohromady.Nízká teplota = Více péče o barvy.

Woolmark Platinum Care
Woolmark Platinum Care je maximální osvědčení vydané společností The Woolmark Company, kterého dosahují pouze ty pračky, jenž splňují vysoké standardy kvality, a umožňují prát i oděvy s doporučující visačkou "pouze ruční praní". Perfekních výsledků je dosaženo díky unikátnímu a patentovanému systému praní, který zamezuje tření vláken a udržuje tak jejich měkkost i po více než 20 pracích cyklech.

Anti Allergy
Antialergenní program pere vlákna do hloubky bez jakéhokoli poškození a zároveň odstraní většinu alergnenů, které mohou dráždit pokožku. Nečistoty a alergeny jsou odstraněny ve dvou oddělených fázích : ohřev vody na začátky cyklu a následné udržování teploty na 60° C. Výrobky značky Hotpoint získaly možnost používat označení ""Allergy UK"" vypovídající o jejich schopnostech účinně snižovat množství pylů a roztočů prokázaných odbornými měřeními v rámci laboratorních zkoušek.

Ecotech
Symbol Ecotech označuje spotřebiče, které splňují nejvyšší standardy energetické účinnosti. Pračky Ecotech jsou zárukou vysokého standardu účinnosti, nižší spotřeby a perfektního výkonu.

Aqualtis
Automatické pračky Aqualtis jsou perfektní ve všech směrech. Jsou navrženy tak, aby nabídly něco výjimečného, pečují o prádlo, chrání jej a hýčkají, zatímco vždy zaručují maximální energetickou účinnost a minimální dopad na životní prostředí. Aqualtis nabízí nepřebernou škálu modelů, které uspokojí všechny požadavky na kapacitu a rozměry. Nabízí také tzv. Slim model, jehož hloubka činí pouhých 47 cm, čímž se vejde i do menších prostorů.